معرفی دوره آموزشی Funk Keyboard
Funk Keyboard یک کتاب بسیار خوب آموزشی در زمینه ی ژانر فانک است. خصوصا ً این کتاب با محتویات بسیار خوب و کلیدی ای که در این زمینه دارد، می تواند متد بسیار خوبی برای اشخاصی باشد که تا به حال، تجربه ای در ژانر فانک نداشته اند. این کتاب نوشته ی : Mark Harrison نویسنده ی بسیار معروف در زمینه ی کتاب های آموزش و نوازنده ی چیره دست می باشد. 

شما به راحتی می توانید آموزش کیبورد را با این کتاب کوچک و کم حجم، به شکل بسیار خوبی، آغاز کنید.
در کتاب Funk Keyboard بعضی از ترانه های فانکی سنتی، برای بهره گیری شما در ژانر “آر اند بی”/ “فانک” گنجانده شده است. ترانه های به کار رفته ، همگی ترانه های مشهور و بسیار خوب اجرا شده در سی دی این کتاب می باشد. و همه ی 22 قطعه انتخاب شده در Funk Keyboard ، چگونگی انگشت گذاری صحیح بر روی کیبورد را با

  تازه ترین متد های تدریس به شما می آموزد.
Funk Keyboard حاوی ترانه های ضبط شده ی تمام قطعات می باشد که هم در قالب سی دی و هم از طریق ایمیل به نشانه ای که در کتاب درج شده است قابل دسترس است. فایل های پی دی اف این ترانه ها نیز در اینترنت موجود هستند . ترانه ها به گونه ای ضبط شده اند تا شما را با تمپوهای مختلف هر یک از آهنگ ها ، چه به صورت سریع نوازی و یا با تمپوی کم برای آهسته نواختن قطعات کاملا آشنا می کند، و شما مهیای یادگیری کیبورد و ترانه هایی با تکنیک های دیگر و حرفه ای تر خواهید شد.

ما در دوره ای که در آکادمی برای متد Funk Keyboard که توسط مارک هریسون ابداع شده است ، شما را با ابعاد متفاوت این متد آشنا خواهیم. کرد. برای دلپذیرتر شدن حضور شما در دوره ها، کلاس ها به صورت سرگرم کننده و لذت بخشی ایجاد شده اند و برای آموزش ما، از بهترین اساتید موسیقی در این ژانر بهره خواهیم گرفت. پس با پرداخت هزینه ای بسیار ناچیز، حتما در دوره آموزش آکاددمی برای Funk Keyboard شرکت نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *