. در ابتدا باید بگوییم که یادگیری ژانر جاز، برای نواختن روی هر سازی کار اصلا ساده ای نیست.
کتاب From Hanon To Jazz متد آموزشی  برای دانش آموختگان پیانویی چاپ شده است که تا به حال اجرا یا شناختی در رابطه با ژانر جاز نداشته اند و هیچ گاه جاز ننواخته اند. ژانر جاز، قاعده های بسیار زیادی دارد که در کتاب From Hanon To Jazz به آن اشاره شده است. همچنین مقداری از تاریخچه جاز و دگرگونی آن تا به امروز در این کتاب تشریح شده است. 

بخش های مختلف کتاب From Hanon To Jazz:
از دیگر بخش های کتاب می توان به مقایسه دقیق تطبیق نت ها و نوع نت نویسی در این دو ژانر اشاره کرد که از طرف نویسنده برای کارآمدی هر چه بیشتر این دگردیسی ارائه شده است.باید به یاد داشت که From Hanon To Jazz قرار نیست یک شبه تکنیک های جاز را به شما بیاموزد و شما باید بسیار در این زمینه تمرین کنید و هر چه گفته شده را مو به مو اجرا کنید تا در این زمینه موفق شوید . کتاب From Hanon To Jazz بسیار مبتکرانه به راحتی نوازندگان پیانو را با آهنگ های جازی که به کتاب From Hanon To Jazz پیوست شده و روش های بسیار مبتکرانه ای که برای انجام این روند به کار برده شده است، آشنا می کند. 

کتاب From Hanon To Jazz کتابی ست که تکنیک های جاز را برای اجرا روی ساز به شما می آموزد و شما با مطالعه آن به راحتی به مبانی این ژانر آشنا می شوید و می توانید آن را هر چه بیشتر در هنر خود شکوفا کنید. در کتاب From Hanon To Jazz قطعات جاز اورجینال و اصلی حتی بهتر از استاندارهای معمول خودشان عرضه شده اند. استودیوهای ضبط موسیقی Berf Konowitz این آثار را ضبط کرده اند و این محصولات همراه با کتاب From Hanon To Jazz عرضه می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *