معرفی دوره آموزشی متد Fretboard Mastery Sheet music
متد Fretboard Mastery Sheet music متدی حاوی چگونگی تنظیم فرت ها در نظام های متداول و پیشرفته امروزی می باشد. 

این کتاب توانایی های شما را به خوبی در مورد فرت برد گیتار الکتریک افزایش خواهد داد و قفل پتانسیلهای شما را در این زمینه خواهد گشود.
Fretboard Mastery Sheet music
متد Fretboard Mastery Sheet music نوشته ی نویسنده ی معروف و نوازنده ی چیره دست گیتار الکتریک “تروی استتینا” می باشد که در نگارش بسیار ی از کتاب های موسیقی خصوصا در زمینه گیتار الکتریک و کاربردها ، اجراها، و دیگر نکات مربوطه نقشی اساسی داشته است و در این زمینه جزو نویسندگان مشهور می باشد و کتاب های او در سر تا سر جهان مورد توجه گیتار دوستان و عاشقان موسیقی الکتریک واقع شده است ،به گونه ای که تا به حال حدود نیم میلیون از کتاب های او در بازار جهانی به فروش رسیده است. 

متد Fretboard Mastery Sheet music اجرای تنظیم فرت برد به صورت استادانه در تمامی اشکال آن به صورتی که مورد نیاز شما باشد و شناخت به وسیله ی آنها در عرصه واقعی و کاربردی موسیقی تدوین شده است.
ویژگی های متد Fretboard Mastery Sheet music:
Fretboard Mastery Sheet music شما را با اجرای تنظیمات صفحه فرت برد گیتار الکتریک به خوبی آشنا می کند و چگونگی تنظیم آنان را در تمام ژانرها مثل راک، متال، بلوز و دیگر ژانرها را به شما می آموزد.

در Fretboard Mastery Sheet music نمونه هایی برای این کار وجود دارد به عنوان مثال در این متد شما صاحب دانشی جدید در زمینه ی مسلح نمودن و تنظیم ساز به روش های متفاوت روی صفحه فرت برد خواهید شد و در این زمینه به حد استادی خواهید رسید. این کتاب 168 صفحه ای در انتشارات “هال لئونارد” ویرایش و چاپ گردیده است و از معتبر ترین کتاب ها در زمینه ی صفحه ی فرت برد گیتار الکتریک است.
برای آشنایی با Fretboard Mastery Sheet music و متد پیشنهادی استتینا در این زمینه ، در دوره های آکادمی با پرداخت مبلغی ناچیز شرکت کنید و دانشی عظیم و کارا را در زمینه ی چگونگی تنظیمات فرت برد بیاموزید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *