دوره آموزشی Exotic Pentatonic Soloing For Guitar کتابی است که توسط “سایمون پرات ” و “جوزف الکساندر” به رشته طبع در آمده است . این کتاب دارای 94 صفحه است ، اما نمی توان آن را یک کتاب 94 صفحه ای حساب کرد. این کتاب در زمینه مقیاس های پنتاتونی اعجاب انگیز ، کتابی سرشار از لینک های ویدیوئی آموزشی است که شما را با 11 نوع جدید ساخت قطعات به روش های جدید در مقیاس پنتاتونی آشنا می کند. 

همچنین در Exotic Pentatonic Soloing For Guitar ، 55 لیک سنتی برای گیتار آورده شده است .
Exotic Pentatonic Soloing For Guitar شامل یک دی وی دی ضحیحه 90 دقیقه ای و 183 لینک رایگان از این دست ابداعات موسیقایی برای یادگیری بهینه ی تجارب و تکنیک های اغوا کننده ی این متدهای گیتار در اینترنت می باشد که ما در دوره آموزشی آنها را برای شما آماده نموده ایم.
Gain یک ابزار ملودیک جدید می باشد که بازتابش را می تواند در ساخته های شما در گیتار نشان دهد .

اگر دوست دارید به تکنیک های اعجاب آور مقیاس پنتاتونی دسترسی داشته باشید و به نت های این نوع ترانه ها دسترسی داشته باشید ، می بایست با Exotic Pentatonic Soloing For Guitar آشنا شوبد.
چگونگی ساخت اجراهای سولوی کوچک به وسیله ی اسکیل های جدید اقسام نوین ساخت قطعات برای گیتار در Exotic Pentatonic Soloing For Guitar:
Exotic Pentatonic Soloing For Guitar شامل اجراهای سولو مقیاس پنتاتونی از “روبن فورد” ، “لیدیان”، “ایواتو”، هیروجوشی” ، ” m7b5″ و “Hindu” می باشد، به علاوه تعداد دیگری از انواع این نوع تایپ موسیقایی است. هر مقیاس حول پنج شکل CAGED همراه 5 لیک مخصوص به آن در هر مقیاس می باشد. هر مقیاس و لیک مخصوص به آن در یک ویدئوی آموزشی با اجرای داینامیک نویسنده ی این کتاب که از نوازندگان چیره دست گیتار نیز به حساب می آید ، یعنی ” سایمون پرات” که به صورت درخشان و فوق العاده ای اجرا شده است در Exotic Pentatonic Soloing For Guitar گنجانده شده است. 

در شرکت در دوره های مخصوص Exotic Pentatonic Soloing For Guitar و دوره های مربوط به دروس دیگر قدرت خلاقیت و نوازندگی خود را به آسانی می توانید ، در محیطی گرم و لذت بخش و زیر نظر اساتیدی خبره و مدرن فرابگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *