Elements for Guitar یا المان های اصلی و ضروری برای یادگیری گیتار که به وسیله ی ویل اشمید” و “باب موریس” به رشته تحریر در آمده است ، متدهایی را که شما باید ضرورتا ً برای گیتار استفاده کنید، در آن گنجانده اند. کتاب Essential Elements for Guitar کتابی بسیار معروف در این زمینه است . ما در آکادمی این متدها را به شما یاد می دهیم و شما هر چه بیشتر با متد های ضروری گیتار آشنا می شوید. همه ما ، برای پیشرفت نیاز به یادگیری و تکرار عناصر اصلی هنری که در آن کار می کنیم ، هستیم . 

کتاب Essential Elements for Guitar پله به پله این کار را برای شما که عاشق نوازندگی گیتار مدرن هستید انجام می دهد. شما به وسیله ی کتاب Essential Elements for Guitar خود را حداقل یک سطح به سمت بالا می کشید و نوازندگیتان بوسیله متدهایی که در کتاب Essential Elements for Guitar هست و در آکادمی به شما آموزش داده می شود جهشی بلند خواهید داشت. با آموزش دیدن این متدها در آکادمی ، شما آماده یادگیری تکنیک های حرفه ای گیتار می شوید .

در این متدها که بر اساس استانداردهای جهانی طبقه بندی شده اند ، شما به راحتی می توانید خود رابرای شکوفا کردن استعدادهایتان به وسیله ی فعالیت های کلاسی با دیگر هنرجویان، امتحاناتی که در این زمینه از شما گرفته می شود ، یادگیری ترانه های فولکلور مناطق مختلف جهان ، بداهه نوازی ابتدایی و آماتور و متدهای خلاقانه ی بسیار بیشتری که در این کتاب در آکادمی به شما آموزش داده می شوند، آماده نمایید تا بتوانید پس از آن و تمرین و ممارست در تکنیک هایی که به شما آموزش داده می شوند ، به سطحی بالاتر و در جهت حرفه ای شدن حرکت کنید.

مطالبی که در کتاب Essential Elements for Guitar روی آنها کار شده است :
در این کتاب مطالبی به صورت سلسله وار برای شما طراحی شده که با آموزش در آکادمی و تمرین متدهای موجود در کتاب Essential Elements for Guitar شما را بسیار آماده می کند. در ابتدا بخشی به نام آغاز کار وجود دارد که در آن ابتدایی ترین المان های یادگیری گیتار توضیح داده می شود. بقیه بخش های کتاب را به اختصار بیان می کنیم:
تئوری اولیه موسیقی
کوردهای گیتار
نت هایی برای هر یک از سیم ها
و سایر بخش های بسیار کاربردی که با شرکت در آکادمی و همراهی با کتاب Essential Elements for Guitar آنها را می آموزید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *