معرفی دوره کتاب Easy Pop Melodies :
در سال 1947 میلادی، انتشارات “هال لئونارد” تاسیس شد و کم کم به یکی از بزرگترین و مهم ترین ناشران در زمینه ی موسیقی ، بیوگرافی خوانندگان، انتشار نت های موسیقی، اجراهای گروه ها و فردهای بزرگ در موسیقی و کتابهایی مثل Easy Pop Melodies و … تبدیل شد. 

هدف این انتشارات شناساندن موسیقی و گروه هها و افراد بزرگ و همچنین تلاش برای رشد و اعتلای موسیقی در میان مبتدیان و حرفه ای های موسیقی از دوران قدیم تا به حال می شود.
کتاب Easy Pop Melodies نیز یکی از انواع همین تلاش ها در این انتشارات است . این انتشارات با معرفی این کتاب سعی کرده ، ملودی های قدیم و جدید را به رشته تحریر درآورد و با انتشار آن به نوازندکان حرفه ای و آماتور کمک شایانی نموده است. کتاب Easy Pop Melodies مجموعه ای از بهترین آهنگ های موزیسین ها و سازندگان بزرگ موسیقی را در یک سری گرد آورده است و هدف از آن رشد و ارتقای نوآموزان و حرفه ای های گیتار میباشد. 

محتویات کتاب Easy Pop Melodies :
در کتاب Easy Pop Melodies شما بهترین آهنگ های دوران از گروه های بزرگ را در اختیار دارید. کارهایی که در این کتاب به رشته طبع در آمده است عبارت است از کارهای موزیسین هیی چون : بیتلز ، التون جان ، الویس پریزلی ، نیروانا و دیگر افراد و گروه های بزرگ دیگر که در طول تاریخ موسیقی دست به تاریخ سازی زده اند و موسیقی پاپ را دگرگون کرده اند. انتخاب آهنگ ها به صورتی انجام شده است، که هم پرطرفدار باشند و هم ملودی های چندان پیچیده ای نداشته باشند تا نوازندگان آماتور هم بتوانند با بهترین موسیقی ها و ساده ترین ریتم ها و ساخته های این موزیسین های مولف و اساطیری تمام دوران آشنا شوند و به راحتی با تمرین آنها را بنوازند .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *