DVD Guitar Shred اولین کتاب در این نوع می باشد. این سری تحت عنوان “At a Glance” که DVD Guitar Shred را نیز شامل می شود، محتوی سی دی های آموزشی دروس با اجرای یک گیتاریست فوق العاده ماهر به همراه یک کتاب برای یادگیری هرچه بهتر مفاهیم مربوط به آن کتاب می باشد.
در DVD Guitar Shred که همانند دیگر مواد این سری شامل دی وی دی و کتاب خاص خود می باشد تمارین زیادی برای معطوف شدن بر روی یک موضوع گردآوری گردیده است .

نویسندگان DVD Guitar Shred یعنی “چد جانسون” و “برت تگلارینو” و “مایک مولر ” هر یک به روش خود قطعاتی را در این کتاب گنجانده اند و پس از آن قطعات توسط چد جانسون اجرا شده است. چد جانسون از معروفترین گیتاریست های حال حاضر می باشد . غیر از آن او نویسنده کتابهای بسیار پرطرفداری مثل “نواختن گیتار مثل اریک کلپتون” ، ” مقیاس های پنتاتونی برای گیتار” و بسیاری دیگر از کتاب های موثر و مفید در حوزه ی موسیقی می باشد که بیش از 300 هزار جلد فقط در آمریکا فروش داشته اند.

اما در DVD Guitar Shred قطعات نواخته شده بر روی دی وی دی موسیقی را به شما به خوبی می آموزد. تمام قطعات تمرینی با بهترین کیفیت ضبط شده و در اختیار مخاطبان قرار گرفته اند. DVD Guitar Shred تمامی اطلاعات مربوط به هر قطعه را در DVD Guitar Shred به شما ارائه می دهد.

در این سری از مجموعه، درس هایی شامل : ساختار سرعت در نوازندگی، لگاتو ، تپینگ، سوییپ پیکینگ به علاوه 19 قطعه موسیقایی که هر یک به نوعی شما را با یکی از تکنیک های نوازندگی آشنا می کند ، گردآوری شده است.
برای یادگیری هر چه بهتر این متد ها به آکادمی بیایید. ما با بهترین و خبره ترین اساتید ، تکنیک های موجود در DVD Guitar Shred را به شما آموزش خواهیم داد

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *