معرفی و آموزش کتاب Dream Theater Keyboard Anthology
کتاب Dream Theater Keyboard Anthology مجموعه نت های ترانه های گروه “دریم تئاتر” است که در یک کتاب، گرد آوری شده است. 

تعداد قطعات در کتاب Dream Theater Keyboard Anthology به 15 عدد می رسد و هر کدام از آنها باید به دقت خوانده و تمرین شود .
ما در آکادمی اجرای هر چه بهتر ترانه های گروه “دریم تئاتر” را که در کتاب Dream Theater Keyboard Anthology ارائه شده است به شما می آموزیم. این دوره برای کسانی که طرفدار پر و پا قرص این گروه هستند با معطوف سدن بر کتاب Dream Theater Keyboard Anthology ، بسیار هیجان بخش و پر حاصل خواهد بود

.
فهرست مطالب در کتاب Dream Theater Keyboard Anthology عبارتند از :
Learning to Live * Metropolis Pt. 1 * Wait for Sleep * 6:00 * Scarred * Scene Two: I. Overture 1928 * Scene Three: I. Through My Words * Scene Three: II. Fatal Tragedy * Scene Four: Beyond This Life * Scene Nine: Finally Free * The Great Debate * Selections from Six Degrees of Inner Turbulence : About to Crash, War Inside My Head, The Test That Stumped Them All, Goodnight Kiss, Solitary Shell * Endless Sacrifice * Stream of Consciousness * Vacant.
در بخش اول چگونگی اجرای زنده مورد بررسی قرار می گیرد و در قسمت های بعد بیشتر ترانه ها و کنسرت های این گروه موفق و مدرن را در کتاب Dream Theater Keyboard Anthology به شما معرفی می کند. 

در حقیقت کتاب Dream Theater Keyboard Anthology شما را برای اجراهای راک در این زمینه و اجراهای زنده آماده می کند. این کتاب در 176 صفحه ارائه شده است و برای کسانی که علاقه مند به آموزش این ژانر هستند ، بسیار مناسب است.
حتما در دوره های آکادمی شرکت کنید و با پرداخت وجهی کم، بهره ی بسیار زیادی در آموزش این ژانر از طریق کتاب Dream Theater Keyboard Anthology ببرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *