کتاب ایده‌ال برای تقویت تکنیک برای نوازنده بالاتر از سطح متوسط تالیف نابغه اتود نویسی و آموزش پیانو و استاد فرانس لیست، کارل چرنی.
معرفی دوره آموزشی متد The School of Velocity, Op. 299
متد The School of Velocity, Op. 299 متدی بسیار مناسب برای نوازندگانی است که در آستانه حرفه ای شدن قرار دارند.

متد The School of Velocity, Op. 299 توسط “کارل چزنی” از نوابغ دنیای پیانو و از بزرگترین گردآورندگان کتاب های موسیقی در سطح جهان می باشد. او نویسنده ی کتاب های بسیار متعددی در زمینه آموزش موسیقی است و از نویسندگان بسیار مشهور و شناخته شده است.ما در آکادمی به بیوگرافی این فرد بزرگ دنیای پیانو خواهیم پرداخت. 

متد The School of Velocity, Op. 299
متد The School of Velocity, Op. 299 چگونه شکل گرفت؟
متد The School of Velocity, Op. 299 توسط کودکان جمع آوری شد. در نوع خود متد The School of Velocity, Op. 299 داستان جالب و عجیبی دارد. گروهی از کودکان در سایتی که خود راه اندازی کرده بودند، پرسش و پاسخ هایی کودکانه را از هم مطرح می کردند و این سوالات و جوابهای آنها در زمینه های بسیار متفاوتی بود. ولی روزی یکی از کودکان از دیگران می خواهد که معنای واقعی کریسمس را برایش بازگو کنند. کودکان نیز برای این سوال جواب های زیادی می دهند و کم کم بحث به دوران قبل از میلاد مسیح و تاریخ کریسمس و آهنگ های پیش از میلاد مسیح در مورد کریسمس می رسد.

در واقع کودکان چیزی را می یابند که در انتهای این داستان جذاب و شنیدنی ، سری کتابی می شود از گردآورنده بزرگ، کارل چزنی ، از آهنگ های کریسمس که با حرف “اس” شروع می شوند . این مجموعه چهار جلدی متد The School of Velocity, Op. 299 را تشکیل می دهد.

در این کتاب چهل قطعه از آهنگ های کریسمس که با حرف “اس” شروع می شوند گنجانده شده است. چزنی در متد The School of Velocity, Op. 299 آنها را گردآوری می کند و امروز این مجموعه یکی از معتبرترین کتب در زمینه آموزش موسیقی است و برای نواختن این قطغات باید حتما دوره مقدماتی پیانو را تمام کرده باشید و حداقل در سطح وسط رو به بالا قرار بگیرید.
به علت سختی اجرای قطعات متد The School of Velocity, Op. 299 حتما در کلاس های آکادمی شرکت نمایید و این ترانه های بسیار آموزنده را با همراهی استادی خبره، فرا بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *