یک کتاب ایده‌ال برای تقویت تکنیک انگشتها و آموزش به ذهن و دست پیانیستهای تازه‌کار. تالیف نابغه اتود نویسی و آموزش پیانو و استاد فرانس لیست کارل چرنی.
معرفی دوره آموزشی متد Practical Method for Beginners on The Piano Forte
متد Practical Method for Beginners on The Piano Forte متدی بسیار مناسب برای نوازندگانی است که در ابتدای آموزش پیانو قرار دارند و به دنبال کتابی مناسب می گردند. این کتاب تالیف و گردآوری شده از جانب یکی از اساتید موسیقی کلاسیک یعنی”کارل چزنی” می باشد. 

شما در Practical Method for Beginners on The Piano Forte ابتدا با مفاهیم تئوریک موسیقی آشنا می شوید که در بخش دوم و سوم به آنها پرداخته شده است. مواردی چون چگونگی استایل برای نوازندگان تازه کار پیانو، طریقه ی صحیح انگشت گذاری، شناخت گام های متداول و آغازین موسیقی و مختصری از تاریخ موسیقی در این بخش ها گنجانده شده است. 

در بخش اول نیز تعدادی از قطعات بسیار ابتدایی موسیقی برای تمرین و شکل گیری فرم انگشتان و شناخت کمپوزیسیون های پیانو وجود دارد که با تمرین آنها تسلط ابتدایی خوبی بر پبانو پیدا می کنید.
متد Practical Method for Beginners on The Piano Forte
ویژگی های متد Practical Method for Beginners on The Piano Forte
متد Practical Method for Beginners on The Piano قطعات فوق العاده و بدیعی برای آموزش به تازه کارها دارد. متد چزنی بسیار کلاسیک است و تقریبا بیش از 100 سال از تالیف این کتاب می گذرد و در این مدت شاید میلیون ها بار کپی و چندین هزار بار تجدید چاپ شده اند.

چزنی در متد Practical Method for Beginners on The Piano Forte که یکی از معتبرترین کتب در زمینه آموزش موسیقی است و برای نواختن این قطغات نیاز به دانش زیادی ندارید سغی کرده تمامی نیازهای یک نوازنده ی مبتدی را با تمارین و توضیحات تامین کند.
به علت ابتدایی بودن این متد و عدم تسلط تان بر سازحتما در دوره ی متد Practical Method for Beginners on The Piano Forte شرکت نمایید و این ترانه های بسیار آموزنده را با همراهی استادی خبره، فرا بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *