معرفی دوره آموزشی متد Creative Guitar 2: Advanced Techniques
متد Creative Guitar 2: Advanced Techniques در تکمیل کتاب اول این مجموعه توسط استاد مسلم موسیقی ” گاثری گاون” است. در این دوره از این متد تفحصی بسیار دقیق از تکنیک ها و استایل های نوازندگی اساتید و موسیقیدان های مشهور و بنام جهان صورت گرفته است. 

محتویات Creative Guitar 2: Advanced Techniques مشتمل تقویت نوازندگی با هشت انگشت ، انواع هارمونی ها در گیتار، و اتوپیای موسیقی و بسیاری از راهنماییهای گوناگون برای صداسازی بر روی گیتار می باشد. Creative Guitar 2: Advanced Techniques برای نوازندگان گیتار بسیار مناسب است و بسیاری ایده و خلاقیت های جدید را در این کتاب، به شما عرضه می نماید.
Creative Guitar 2: Advanced Technique
این کتاب به همراه سی دی عرضه شده است و در سی دی این کتاب تمامی قطعات متد Creative Guitar 2: Advanced Techniques توسط گووان که نوازنده ای بسیار چیره دست در زمینه ی تکنیک های گیتار در ژانرهای مختلف خصوصا راک و متال است ، اجرا شده است و برای آموزش بهینه ی نوازندگان پیانو قطعات تمرینی در چند تمپوی گوناگون و در ژانرهای مختلف اجرا شده است.

ویژگی های متد Creative Guitar 2: Advanced Techniques :
در متد Creative Guitar 2: Advanced Techniques شما می توانید مقیاس های پنتاتونی را به خوبی فرا بگیرید . همچنین چگونگی اجرای آرپژها و وبکینگ تراک ها را می آموزید. شما در متد Creative Guitar 2: Advanced Techniques خواهید توانست تکنوازی ها و نت های لیک را برای نت نویسی به خوبی فرا بگیرید. در این کتاب همچنین تئوری موسیقی به طور مفصل شرح داده شده است.

با اجرای منظم تمرینات برای قطعات موجود در کتاب شما شاهد جهشی شگرف و بزرگ در نوازندگیتان خواهید بود. همچنین متد Creative Guitar 2: Advanced Techniques این ویژگی را دارد که از سطوح مختلف نوازندگان در سطح های مقدماتی تا پیشرفته، تغییرات و پیشرفت های بسیار زیادی ایجاد کند.
برای یادگیری متد موجود در متد Creative Guitar 2: Advanced Techniques حتما به کلاس های آکادمی ما مراجعه کنید و به راحت ترین حالت ممکن ، این متد را فرا بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *