معرفی دوره آموزشی متد Creative Guitar 1: Cutting-EdgeTechniques
متد Creative Guitar 1: Cutting-Edge Techniques سری دو جلدی برای کمک به رشد تکنیک و استایل گیتاریست های گیتار در ژانر راک می باشد. 

نویسنده کتاب ” گاثری گووان” از نوازندگان چیره دست گیتار و همچنین از نویسندگان و گردآورندگان کتاب های موسیقی خصوصا در زمینه تکنیک های گیتار در ژانرهای متفاوت است .
Creative Guitar 1: Cutting-Edge Techniques
در متد Creative Guitar 1: Cutting-Edge Techniques راه های زیادی برای گسترش و توسعه هنر نوازندگان پیشنهاد شده است. چگونگی استفاده از بازوان با بهره گیری از آخرین تکنیک های پیشرفته ی گیتار برای اجرای بهترین استایل در اجرا د راین کتاب بسیار مورد توجه نوازندگان حرفه ای گیتار قرار گرفته است. 

این کتاب به همراه سی دی عرضه شده است و در سی دی این کتاب تمامی قطعات متد Creative Guitar 1: Cutting-Edge Techniques توسط گووان که نوازنده ای بسیار چیره دست در زمینه ی نوازندگی در ژانرهای مختلف خصوصا راک و متال است ، اجرا شده است و برای آموزش بهینه ی نوازندگان پیانو قطعات تمرینی در چند تمپوی گوناگون و در ژانرهای مختلف اجرا شده است.
مشخصه های متد Creative Guitar 1: Cutting-Edge Techniques :
در متد Creative Guitar 1: Cutting-Edge Techniques شما می توانید مقیاس های پنتاتونی را به خوبی فرا بگیرید . همچنین چگونگی اجرای آرپژها و وبکینگ تراک ها را می آموزید. 

شما در متد Creative Guitar 1: Cutting-Edge Techniques خواهید توانست تکنوازی ها و نت های لیک را برای نت نویسی به خوبی فرا بگیرید. در این کتاب همچنین تئوری موسیقی به طور مفصل شرح داده شده است.

با اجرای منظم تمرینات برای قطعات موجود در کتاب شما شاهد جهشی شگرف و بزرگ در نوازندگیتان خواهید بود. همچنین متد Creative Guitar 1: Cutting-Edge Techniques این ویژگی را دارد که از سطوح مختلف نوازندگان در سطح های مقدماتی تا پیشرفته، تغییرات و پیشرفت های بسیار زیادی ایجاد کند.
باری یادگیری متد موجود در متد Creative Guitar 1: Cutting-Edge Techniques حتما به کلاس های آکادمی ما مراجعه کنید و به راحت ترین حالت ممکن ، این متد را فرا بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *