معرفی دوره آموزشی متد Classics To Moderns 1: Piano
متد Classics To Moderns 1: Piano متدی بسیار خوب برای آموزش پیانو است. این متد مجموعه ای است از بخش های فراوان که از سطوح آسان،متوسط، و حرفه ای سود می برد. 

متد Classics To Moderns 1: Piano مجموعه ای بی نظیر از مجلدات آموزش پیانو به روش سنتی است که ترانه ها و قطعه هایی را در تمام ژانر ها و در تمام سطح ها برا ی یادگیری پیانو در اختیار سطوح مختلف نوازندگان و عاشقان پیانو قرار می دهد.
به هیچ وجه اهمیتی ندارد که در چه سطحی از نوازندگی پیانو قرار دارید. شما می توانید با متد Classics To Moderns 1: Piano کارتان را آغاز کنید و یا اگر در سطوح متوسط و یا حرفه ای هستید به شمارگان دیگر این متد رجوع کنید. 

هدف از نوشتن و گردآوردن این کتاب توسط “دنس اگای” این بوده که بتواند نوازندگان را با تکنیک ها و قطعات بزرگ موسیقی آشنا نماید. 

این متد در شماره ابتدایی خود دارای 142 صفحه می باشد که به وسیله ی قطعات آسان از اساتید نامی تاریخ موسیقی ، از نیمه ی دوم سده 17 میلادی تا کنون می باشد.
ویژگی های متد Classics To Moderns 1: Piano :
متد Classics To Moderns 1: Piano ابزاری مناسب را برای یادگیری هر نوع تکنیک، و یا قطعات مشهور را در اختیار شما قرار می دهد. 

از بزرگترین ویژگی های متد Classics To Moderns 1: Piano تاریخ محور بودن آن است. چرا که بر اساس مقدماتی که بیان کردیم نویسنده گلچینی از قطعات اساتید نابغه شناخته شده ی جهان مثل بتهوون، موتزارت، شوپن، و دیگر اساتید بزرگ تاریخ موسیقی را در این مجموعه گردآوری کرده است.پیش از شروع هر قطعه، نویسنده ابتدا اطلاعاتی را به صورت بیوگرافیک از نویسنده ی نت آن قطعه در اختیار نوازنده قرار می دهد تا همراه با تسلط بر نوازندگی به نوعی با تاریخ موسیقی و بزرگان آن نیز آشنا شود. 

برای یادگیری هر چه بهتر متد Classics To Moderns 1: Piano به آکادمی بیایید و به همراهی اساتید ، بهترین بهره را از این متد قدیمی که سابقه بیش از 70 سال تربیت پیانیست ها را پشت سر خود دارد بهره ببرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *