معرفی دوره آموزشی متد Chord Tone Soloing: Private Lessons Series
متد Chord Tone Soloing: Private Lessons Series متدی بسیار جذاب و کارا برای خلق تکنوازی با گیتار می باشد. این کتاب جزو کتب دانشگاهی و از تالیفات دانشگاه برکلی است. 

در این کتاب قطعات بسیار زیادی برای خلق سولو های متفاوت موجود است و با بهره گیری از به روزترین متد های علمی نوشته شده است.
Chord Tone Soloing: Private Lessons Series
نویسنده کتاب ” برت تاگلیارینو”از جمله موزیسین ها و نویسندگان معتبر در سطح جهان می باشد. او نویسنده کتاب های بسیاری در زمینه تکنیک ها، صدا سازی ها، و دیگر مسائل مربوط به گیتار الکترونیک است و در نوع خود نوازنده ای قهار نیز به حساب می آید. متد Chord Tone Soloing: Private Lessons Series در سال 2006 منتشر شده است، ولی خلق روش های بسیار شگفت آوری که در این متد وجود دارد ، آن را در زمره کتاب هایی با اعتبار بسیار بالا قرار داده است . به گونه ای که دانشجویان دانشگاه معتبری مثل برکلی برای آموزش تکنوازی و بداهه نوازی گیتار از این متد بهره می برند. 

ویژگی های متد Chord Tone Soloing: Private Lessons Series:
متد Chord Tone Soloing: Private Lessons Series در نوع خود از بی نظیر ترین متدهای پیشرفته ی موسیقی بهره می برد و به وسیله ی متد Chord Tone Soloing: Private Lessons Series شما بهبود محسوسی را در تمرینات تان در راستای استفاده برای تکنوازی با گیتار الکتریک احساس خواهید کرد. موضوعی که به خاص شدن متد Chord Tone Soloing: Private Lessons Series کمک شایانی نموده است، طرز واکنش نشان دادن در هنگام تکنوازی و بداهه نوازی با گیتار است.

این متد در این موضوع روشی را به وجود آورده که با تمرینات موجود در متد Chord Tone Soloing: Private Lessons Series و مارست و تکرار آنها ، به بهترین نحو به نوازندگی سولوی شما کمک خواهد کرد. منبع اصلی الهام برای تکنوازی در این متد ، آکوردها هستند به همین دلیل در این کتاب شما آکوردهای بسیار پیشرفته و جامعی را در زمینه گیتار الکتریک فرا می گیرید.
ما در آکادمی این شیوه را با تمام المان های درون کتاب در ازای مبلغی بسیار اندک و بوسیله بهترین اساتید حال حاضر ، به شما می آموزیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *