آموزش موسیقی آنلاین متد Boogie Woogie Hanon، با جدیدترین شیوه های آموزش آشنا شوید

آموزش موسیقی آنلاین متد Boogie Woogie Hanon ، از سری مجموعه ای است که از نوازنده، آهنگساز و مولف و از مشاهیر موسیقی جهان یعنی چارلز لوییز هنون گرد آوری شده است که بسیاری از کتب بزرگ و معروف در ژانرهای متفاوت موسیقی مثل پیانو جاز، راک، بلوز، کانتری و دیگر ژانرها ، می باشد. تالیفات او امروزه بخش اعظمی از ، نوازندگان آماتور تا حرفه ای را در بر می گیرد. او در Boogie Woogie Hanon که توسط “لئو آلفاسی” تدوین و تهیه شده است، آثاری در زمینه ی این ژانر را انتخاب کرده است ، که در این ادیشن بیشتر برای روشن سازی و چیستی این سبک به نوآموزان Boogie Woogie ارتباط دارد و ما در آموزش موسیقی آنلاین این متد آنها را به خوبی برای شما تشریح می کنیم.

آموزش موسیقی آنلاین Boogie Woogie Hanon

آموزش آنلاین Hanon در ارتباط با سری متد های چارلز هنون است که از این کتاب برای مبتدیان در 78 صفحه آغاز می شود و تا دوره ی پیشرفته ی آن که همه ی قطعات آن توسط هنون نواخته، ساخته، یا تنظیم و نوشته شده است ، ادامه دارد. هنون از اساطیر موسیقی آمریکاست. در این سری آلفاسی به عنوان اقتباس کننده ی اثرات چارلز هنون سعی نموده تا پله پله Boogie Woogie را به مخاطبان بیاموزد و از همان بدو ورود این متد به بازار موسیقی ،این متد جزو شیوه های کلاسیک خصوصا در حوزه ی پیانو بلوز و سبک Boogie Woogie شد و فروش فوق العاده ای در میان نوازندگان داشته و دارد. با توجه به اهمیت این کتاب ابتدا سعی می کنیم چکیده ای از ژانر Boogie Woogie را بیان کنیم.

مختصری درباره ی Boogie Woogie

در اواخر سده ی نوزدهم سبک Boogie Woogie در جامعه ی سیاه پوستان ، که در آن زمان دچار تبعیض نژادی بسیار ظالمانه ای در میان مردم سفید پوست آمریکایی بودند ، پا به عرصه ی وجود گذاشت و تقریبا ً تا دهه ی سی قرن بیستم به اوج خود رسید . این ژانر سبکی تند و پرطنین دارد و به نوعی جزو موسیقی های رقص به حساب می آید . Boogie Woogie سبک رقص خود را نیز دارد و این سبک از همان اوایل در جامعه دورگه ی سیاه پوستان آفریقایی تبار شکوفا شد.

آموزش موسیقی آنلاین متد Boogie Woogie

در مورد Boogie Woogie باید گفت  که این سبک در عین مهجور بودن در ابتدای زایش خود، امروزه طرفداران بسیاری در سراسر جهان دارد. در آغاز Boogie Woogie فقط با پیانو اجرا می شد و خوانندگان و نوازندگان بزرگی خصوصا در ژانر پیانو بلوز و خصوصا ً از میان سیاه پوستان آن را می نواختند. اما آرام آرام و با گسترش آن Boogie Woogie با گیتار نیز نواخته شد و در تکامل تدریجی اش به صورت گروه نوازی درآمد. بسیاری از آهنگ های این سبک در ابتدا حاصل بداهه نوازی اساتید بسیار بزرگ موسیقی سیاه پوست بود. به نوعی می توان گفت، که ژانر مورد نظر یکی از ژانرهای فولکلور است ، ولی با رشد و پویایی آن امروزه شاهد این هستیم که به سبکی کاملا مجزا و دارای المان های خاص خود می باشد و در تمام جوامع ، نیز طرفداران خود را دارد.

آموزش موسیقی آنلاین متد Boogie Woogie Hanon :

‫آموزشموسیقیآنلاین‬‎

آموزش موسیقی آنلاین

در دنیای پر دردسر امروزی ، آموزش موسیقی حضوری دردسرهای زیادی دارد. از ترافیک گرفته تا صرف هزینه های سرسام آور. اما آموزش موسیقی آنلاین این مشکلات را تا حد زیادی کم می کند و بیشتر به نوع موسیقی توجه می کند و به حواشی آن نمی پردازد. هدف ما برای آموزش آنلاین این است که بتوانیم از مجرب ترین اساتید در کوتاهترین زمان و بهترین کیفیت آموزشی و تکنولوژی بهره بگیریم تا بتوانیم نوازندگان را به ارتقای قابل ملاحظه ای در موسیقی برسانیم .

ویژگی های آموزش موسیقی آنلاین متد Boogie Woogie Hanon :

آموزش موسیقی آنلاین متد Boogie Woogie Hanon

آموزش موسیقی آنلاین متد Boogie Woogie Hanon را بیشتر کسانی دوست دارند که عاشق تکنیک در نوازندگی هستند.این کتاب حاوی قطعاتی منتخب از کارهای چارلز هنون می باشد . لئو آلفاسی به عنوان گردآورنده ی این کتاب سعی نموده است تا اغلب تکنیک ها ، چگونگی انگشت گذاری صحیح روی پیانو ، و صدا سازی با سیم ها را در سبک Boogie Woogie به نوازنده بیاموزد. این کتاب در نوع خود از بهترین های کل تاریخ موسیقی، برای آموزش پیانو است. در آموزش آنلاین متد Boogie Woogie Hanon توجه لازم و کافی به انگشت گذاری صورت گرفته است. خصوصا در قطعاتی که در آموزش موسیقی آنلاین متد Boogie Woogie Hanon وجود دارد این موضوع خود را به خوبی به رخ می کشد. چرا که اجرای اتودها و ملودی ها بسیار سخت است و می بایست حتما انگشت گذاری صحیحی برای اجرای این قطعات داشته باشید.

چیز دیگری که این آموزش موسیقی آنلاین متد هنون و یادگیری قطعاتش را بسیار لذت بخش می نماید وجود آرپژها و مقیاس های مختلف در آن است.

آموزش موسیقی آنلاین متد Boogie Woogie Hanon از دوره ی سری هنون  براساس آموزه های “چارلز لوییز هنون” از نوازندگان چیره دست و صاحب سبک موسیقی برداشت شده است. دوره آموزشی آموزش موسیقی آنلاین متد Hanon شما را با متد چارلز لوییز هنون در متد منحصر به فرد او در  اجرای تکنیک های سنتی برای هر پیانیستی که به آموزش کلاسیک موسیقی علاقه مند است، ارایه شده است .

مزایای دوره آموزشی آموزش موسیقی آنلاین متد Boogie Woogie Hanon :

مزایای دوره آموزشی آموزش موسیقی آنلاین

شما در دوره آموزشی آموزش آنلاین متد Boogie Woogie Hanon آواهای مدرن موسیقی Boogie Woogie مدرن روز و حال حاضر را برای فراگیری استایل های متنوع در اجرای موسیقی کلاسیک فرا خواهید گرفت . تمرکز “لئو آلفاسی” تدوین گر کتاب بر متدهای اجرای تکنیک هنون در سده بیستم بوده است. در دوره آموزشی Boogie Woogie هر قطعه آموزش دهنده ی تکنیک های بنیادین، توانایی تولید صدای واضح به مدد انگشت گذاری مناسب و ایجاد تنالیته صداهای مختلف در نوازندگی می باشد. برای این موضوع ، در دوره آموزشی Boogie Woogie تمرین های پیشرفته و اتودهای مدرنی ارائه شده است.

یادگیری موسیقی در دوره آموزشی آموزش موسیقی آنلاین متد Boogie Woogie Hanon بسیار لذت بخش است و نوازندگان پیانو در هر سطحی ، در در آموزش آنلاین متد Hanon استایل های ضروری در سبک  Boogie Woogie  را در طی دوره آموزش موسیقی آنلاین و چگونگی اجرای تکنیک ها را با متدهای به روز آموزش خواهند دید . 

در دوره آموزشی آموزش موسیقی آنلاین متد Boogie Woogie Hanon شما این کتاب 78 صفحه ای را به خوبی خواهید آموخت. این کتاب در بین 110 کتاب آموزشی برتر آموزش سبک موسیقی پیانو بلوز، قرار دارد . در آموزش آنلاین متد Hanon نت نویسی به شیوه ای نوین انجام گرفته است و شما را برای اجرای متدهای جدید به چالش می کشد. تکنیک های موجود در کتاب که از روش چارلز هنون بهره می برند و به طور آموزش موسیقی آنلاین  به شما آموزش داده می شود، به یک زمان خاص در سده بیستم تعلق ندارد و تمام این سده را پوشش می دهد.

در دوره آموزشی آموزش آنلاین Boogie Woogie ، پیانیست ها با نوع انگشت گذاری های خاص چارلز هنون به خوبی آشنا می شوید و در همین زمینه اتودهایی برای توانمند سازی نوازنده در کتاب گنجانده شده است. از هر نوع ترانه ای برای توانمند سازی هر چه بیشتر نوازندگان در این کتاب ، برای چالش یادگیری هر چه بیشتر نوع موزیک سده بیستم فراهم شده است.  

آموزش موسیقی آنلاین متد Boogie Woogie Hanon

در آموزش آنلاین متد Hanon به معرفی سری کتاب های Hanon می پردازیم. در دوره ی آموزش موسیقی آنلاین متد Boogie Woogie Hanon شما، تمرین هایی ضروری در سبک بوگی ووگی را به شیوه آموزش موسیقی آنلاین و کاملا نوین و مهیج می آموزید . در آموزش آنلاین متد Hanon ، برای هر نوازنده ای واقعا مورد نیاز است و واقعا در قدرت نوازندگی او تاثیر یکه و بسزایی دارد. این کتاب بر اساس مطالعات فرد بزرگی مثل “لئو آلفانسی” جمع آوری گردیده است و همه ی قطعات آن به نوعی طراحی شده اند که کورد های ژانر پیانو بلوز و بوگی ووگی را به بهترین نحو ممکن به شما بیاموزند.

محتویات آموزش موسیقی آنلاین متد Boogie Woogie Hanon  مانند تمارین در گام های ماژور و مینور ، و قسمت های دیگر، چنان تدوین گردیده اند تا بتوانید هر چه بیشتر و مهیج تر توانایی خود در نوازندگی را بپرورانید و از استایل درستی به وسیله در آموزش آنلاین متد Hanon در نوازندگی بهره ببرید.

از مهم ترین نکات این دوره نت محور بودن آن است و شما به خوبی با شیوه ی نت نویسی این ژانر آشنایی پیدا خواهید کرد . کافی ست تمرین های 70 گانه ی  آموزش موسیقی آنلاین متد Boogie Woogie Hanon را بارها و بارها با تمپو های مختلفی، که در آموزش پیانو بلوز برای شما اجرا خواهند نمود، تمرین کنید تا به همین واسطه به نوازنده ای چیره دست تبدیل گردید . در آموزش آنلاین متد Hanon از متدهای نوع خاص در سبک پیانو بلوز می باشد.

آموزش موسیقی آنلاین متد Boogie Woogie  برای دانش آموختگان پیانویی چاپ شده است که تا به حال اجرا یا شناختی در رابطه با ژانر بلوز نداشته اند و هیچ گاه بلوز ننواخته اند. در ابتدا باید بگوییم که یادگیری ژانر بلوز، برای نواختن روی هر سازی کار اصلا ساده ای نیست. ژانر بلوز، قاعده های بسیار زیادی دارد که در در آموزش آنلاین متد Hanon به آن اشاره می شود. همچنین مقداری از تاریخچه بلوز و دگرگونی آن تا به امروز در در آموزش آنلاین متد Hanon تشریح خواهد شد.

باید به یاد داشت که در آموزش آنلاین متد Hanon قرار نیست یک شبه تکنیک های Boogie Woogie را به شما بیاموزد و شما باید بسیار در این زمینه تمرین کنید و هر چه گفته شده را مو به مو اجرا کنید تا در این زمینه موفق شوید . در آموزش آنلاین متد Hanon  بسیار مبتکرانه به راحتی نوازندگان پیانو را با آهنگ های  پیانو بلوز ی که به دوره ی در آموزش آنلاین متد Hanon اضافه خواهد شد و روش های بسیار مبتکرانه ای که برای انجام آموزش موسیقی آنلاین این روند به کار برده شده است، آشنا می کند. در آموزش آنلاین متد Hanon کتابی ست که تکنیک های بلوز را برای اجرا روی ساز به شما می آموزد و شما با مطالعه آن به راحتی به مبانی این ژانر آشنا می شوید و می توانید آن را هر چه بیشتر در هنر خود شکوفا کنید. در آموزش موسیقی آنلاین متد Boogie Woogie Hanon قطعات بلوز اورجینال و اصلی حتی بهتر از استانداردهای معمول خودشان عرضه شده اند. این دوره همراه قطعات ضبط شده در سی دی کتاب با در آموزش آنلاین متد Hanon عرضه می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *