متد Blues Piano: Hal Leonard Keyboard Style Series از سلسله

کتاب های آموزشی برای نوآموزان، این بار نگاه خود را به ژانر بلوز، معطوف نموده است. در این کتاب با بیانی بسیار سلیس وساده برای یادگیری پیانو به سبک بلوز می پردازد و به گونه ای مطالی را برای هنرآموز بیان می کند، که در هیچ حالتی حوصله اش از یادگیری به این متد سر نرود. Blues Piano: Hal Leonard Keyboard Style Series متدی چند جلدی است که توسط انتشارات “هال لئونارد” یکی از معتبرترین موسسات چاپ کتاب های آموزشی موسیقی در جهان و توسط “مارک هریسون” از اساتید و مشاهیر معاصر نوازندگی در ژانر های متفاوت به چاپ رسیده است.

همچنین سری کتاب های این متد آموزشی ، دوئت ها، گروه نوازی ها، بداهه نوازی و تکنوازی در پیانو را نیز با نثری ساده برای مبتدیان بیان می کند. مارک هریسون در انتشار این سلسله کتاب ها از هر دو شیوه ی جز استاندارد و کلاسیک و جاز باسانوا استفاده نموده است که به هر چه بیشتر تسلط یافتن مبتدیان به نوازندگی پیانو، در سبک های مختلف کمک می کند.
متد Blues Piano: Hal Leonard Keyboard Style Series متدی بسیار عالی برای یادگیری پیانو در ژانر جاز می باشد.

اگر شما تمایل به نوازندگی طبق استانداردهای Song Book اورجینال آمریکایی را دارید و دوست دارد بر اساس آن تعلیم ببینید ، این سلسله کتابها ، متدی بسیار مناسب برای برآورده کردن نیاز شما هستند. به وسیله ی متد Blues Piano: Hal Leonard Keyboard Style Series نوازندگی ملودی ، یا تکنوازی را به خوبی خواهید آموخت. همچنین شما تئوری این سبک را طبق استانداردهای امریکایی خواهید آموخت، ابزارها و تکنیک های مورد استفاده در ا متد Blues Piano: Hal Leonard Keyboard Style Series تامین خواهد شد.

ویژگی های متد Blues Piano: Hal Leonard Keyboard Style Series:
در متد Blues Piano: Hal Leonard Keyboard Style Series سی دی مطالب کتاب نیز به همراه آن به شما داده خواهد شد. این سی دی تقریبا تقریبا ً تمامی مثال ها و قطعات موجود در کتاب را شامل می شود. از دیگر ویژگی های این سلسله کتابها در متد Blues Piano: Hal Leonard Keyboard Style Series نوع نثر و بیان نویسنده است که مطالب را جویده جویده به نوازنده ی مبتدی پیانو انتقال می دهد.
ما در آکادمی متد Blues Piano: Hal Leonard Keyboard Style Series را با شیوه های مدرن آموزشی استاندارد به شما آموزش خواهیم داد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *