دوره آموزشی Beyond Rhythm Guitar Licks Riffs & Fills
Beyond Rhythm Guitar Licks Riffs & Fills دوره ای است که در آن هر چه بهتر ، ترکیب کردن ریتم های متفاوت و گیتار لید را یاد می گیرد. در این دوره شما بیان موسیقایی حول محور شکل های کورد ، در موارد یاد شده را فرا می گیرید.

همچنین در دوره ی Beyond Rhythm Guitar Licks Riffs & Fillsچگونگی استفاده از نت های گیتار لید در کورد های بلوز ، پاپ، راک، و گیتار آکوستیک را به خوبی یاد می گیرید.
مشخصه های دوره ی Beyond Rhythm Guitar Licks Riffs & Fills :
ای دوره چگونگی بهره گیری از نت های مناسب را برای ساخت موسیقی های زیبا در بخش ساخت سولوی خطوط گیتار به صورت بسیار کاربردی و زیبا را وقتی که از آکوردهای “کاپو” بهره می برید در شما توسعه می بخشد. در این دوره آموزش های نواختن گیتار به روش اساتید بزرگ موسیقی و بهره گیری از قطعات ترکیبی ریتم و گیتار لید را به شما می آموزد.

در دوره ی Beyond Rhythm Guitar Licks Riffs & Fills شما با استفاده از نتها، موسیقی های بین المللی و صدها نوع صوتی که به صورت مثال وجود دارد را برای تنظیم کورد های سولو به بهترین نحو فرا می گیرید . نویسندگان این کتاب یعنی “آقایایان ” سلیمون پرات” و جوزف الکساندر ” با وسواس زیادی قطعات آموزشی را انتخاب و باز تنظیم کرده اند تا هر چه بیشتر

  تاثیرشان را در هنرتان ببینید.
چیزی فراتر از ریتم در گیتار ، به وسیله آموزش Beyond Rhythm Guitar Licks Riffs & Fills:
اگر احساس می کنیذد نوازندگی شما به علت یکنواختی در نوازندگی گیتار به نوعی کسل کننده شده است ، این دوره با بیشتر از 200 مثال صوتی – نوشتاری برای استفاده از “کاپوها” و با پروراندن کوردهای دیگر در ژانرهای راک و بلوز ، مرتبط است که با تمرکز بر این ژانر ها و همینطور ژانر پاپ به شما برای خلق استادانه ی قطعات زیبای مورد علاقه تان در کوردها و ملودی های گیتار به شما کمک می نماید. 

در آکادمی ما Beyond Rhythm Guitar Licks Riffs & Fills را با تمام جزییاتش به شما می آموزیم. سعی ما بر این است که پس از اتمام دوره با بهره گیری از اساتید خبره و نوع یاددهی لذت بخش و مدرن کار را برای شما آسان کنیم. شما می توانید با پرداخت مبلغی واقعاً مناسب ، Beyond Rhythm Guitar Licks Riffs & Fillsرا فرا بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *