معرفی دوره آموزشی متد Beyer: Preparatory School, Op. 101
متد Beyer: Preparatory School, Op. 101 متدی شامل قطعاتی برای اجرا بر روی پیانو است. این کتاب در حقیقت نوعی کتاب مدرسه ای می باشد و برای یادگیری موسیقی آن گروه سنی طراحی شده است و بیشتر به کار نوۀموزان و کسانی که تازه می خواهند آموزش ابتدایی پیانو را آغاز کنند ، می خورد. 

متد Beyer: Preparatory School, Op. 101 که توسط انتشارات “ادیشن پترز” به چاپ رسیده، حاصل گردآوری و تدوین قطعاتی برای آموزش اولیه پیانو به قلم “فردیناند بیر” نوازنده ی تواند آلمانی است که تالیفات بسیار زیادی در زمینه ی کتاب های آموزش موسیقی و به خصوص پیانو دارد.
متد Beyer: Preparatory School, Op. 101 بوسیله ی ،”آلفرد روثارت” ویرایش شده است و برای آموزش موسیقی مهیا گردیده است. آموزش نوازندگی ، دستورالعمل ها و قطعات تمرینی در این کتاب برای آموزش به روش کلاسیک برای هنرجویان و نوآموزان پیانو وجود دارد.

متد Beyer: Preparatory School, Op. 101 با استانداردهای ملی و دستورالعمل های نوشتاری به سه زبان انگلیسی، فرانسوی و آلمانی به علت بهره بردن از این کتاب در سطح جهانی تهیه شده است. تمامی 86 صفحه این کتاب را به خوبی بیاموزید، چرا که این متد یکی از متد های ابتدایی و بین المللی تایید شده از طرف بسیاری از اساتید موسیقی است،که با آموزش دیدن آن در آکادمی بیشتر به محاسنش پی خواهید برد. 

ویژگی های متد Beyer: Preparatory School, Op. 101 :
در متد Beyer: Preparatory School, Op. 101بیشتر بر روی تمرینات تاکید شده است. در این کتاب چگونگی انجام صحیح انگشت گذاری و تئوری موسیقی ، نت خوانی و تاریخ موسیقی به صورت مختصر و مفید را فرا می گیرید. متد Beyer: Preparatory School, Op. 101شامل قطعاتی در گام های مختلف مانند مینو و ماژور می باشد . 

لازمه ی یادگیری بهینه ی این کتاب ، ممارست در انجام تمرینات می باشد . باید آنقدر به این تمرینات وقوف داشته باشید که پس از پایان دوره بتوانید آنها بدون نت اجرا کنید.
برای آموزش روانتز و آشنای با تکنیک های ابتدای شروع نوازندگی پیانو طبق متد Beyer: Preparatory School, Op. 101 در آکادمی ثبت نام کنید و از وجود اساتیدی خبره برای آموزش المان های ابتدایی پیانو بهره ببرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *