متد Berklee Jazz Standards for Solo Piano دوازده تنظیم خاص برای اجرای تکنوازی روی پیانو به روش های استاندارد جاز پدید آورده است. این تنظیمات برای نوازندگی بسیار سرگرم کننده هستند، موزیک هایی که در این متد گنجانده شده اند بسیار مناسب برای پرفورمنس هستند، و مرکز آموزش پیانو برکلی آن را حمایت می کند و بسیاری مزیت های دیگر که در Berklee Jazz Piano. For Piano. Berklee Guide وجود دارد. 

این متد برای همه سطوح از سطح 1 تا سطح 4 نوازندگی پیانو در اجرای تکنوازی پیانو به سبک جاز مناسب است.
Berklee Jazz Piano. For Piano. Berklee Guide
از ابتدا و پایین ترین سطوح، مرکز آموزشی پیانو به سبک جاز دانشگاه برکلی در به چاپ رساندن این کتاب به نویسندگان یعنی “رابرت کریستوفرسون”، هی ریم جئون و سه تن دیگر از اساتید بزرگ ژانر جاز که در تکنوازی تبحر داشتند، کمک کردند و در انتها روشی منحصر به فرد برای تئوری های نوازندگی پیانو در ژانر جاز و همچنین به وجود آوردن و ساختن اپلیکیشنی برای نوازندگی پیانو به سبک جاز به دست آمد. 

مفاهیم موجود در متد Berklee Jazz Standards for Solo Piano به صورت صوتی نیز در اختیار نوازنده قرار می گیرد. علاوه بر این دسترسی آسان نوازندگان برای دانلود قطعات از طریق اینترنت نیز وجود دارد. ضمن اینکه قطعات Berklee Jazz Standards for Solo Piano به صورت بسیار خوبی از طرف نویسنده انتخاب شده اند و اثرات دستچین شده ای از مشاهیر تاریخ موسیقی می باشند و در دو حوزه جاز کلاسیک و مدرن دسته بندی شده اند. 

ویژگی های متد Berklee Jazz Piano. For Piano. Berklee Guide:
متد Berklee Jazz Standards for Solo Piano محتوی قطعاتی مثل یک روز عصبی، در تون ملو، قلب نازک من، لحظلت ربوده شده، و بسیاری قطعات دیگر می باشد. علاوه بر این شما می توانید هنگام تمرین قطعات به صورت آنلاین از طریق اپلیکیشن عیب ها و صداهای فالش ساز را ببینید و از میزان خطاهای تان با تمرین کردن مداوم تا حد زیادی بکاهید.
ما در آکادمی متد Berklee Jazz Standards for Solo Piano را به بهترین نحو ممکن و از طریق خبره ترین اساتید به شما آموزش خواهیم داد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *