متد Berklee Jazz Piano. For Piano. Berklee Guide روش جدیدی برای اجرای نوازندگی پیانو در ژانر جاز می باشد که توسط “ری سانتیسی” ابداع شده است. یکی از بزرگترین ویرایشگران برکلی یعنی “کیت جرت” ، این کتاب را ویرایش و تدوین نموده است.
در تالیف و ویرایش Berklee Jazz Piano. For Piano. Berklee Guide از کمک کسانی مانند دیاناکراول، جو زوینول، و هزاران فرد دیگر به یاری هم برنامه ویراستاری این مجموعه را در مرکز آموزشی پیانو به سبک جاز در دانشگاه برکلی انجام داده اند. از ابتدا و پایین ترین سطوح، مرکز آموزشی پیانو به سبک جاز دانشگاه برکلی در به چاپ رساندن این کتاب به نویسنده کمک کردند و در انتها روشی منحصر به فرد برای تئوری های نوازندگی پیانو در ژانر جاز و همچنین به وجود آوردن و ساختن اپلیکیشنی برای نوازندگی پیانو به سبک جاز به دست آمد. 

مفاهیم موجود در متد Berklee Jazz Piano. For Piano. Berklee Guide به صورت صوتی نیز در اختیار نوازنده قرار می گیرد. علاوه بر این دسترسی آسان نوازندگان برای دانلود قطعات از طریق اینترنت نیز وجود دارد. ضمن اینکه قطعات Berklee Jazz Piano. For Piano. Berklee Guide به صورت بسیار خوبی از طرف نویسنده انتخاب شده اند و اثرات دستچین شده ای از مشاهیر تاریخ موسیقی می باشند و در دو حوزه جاز کلاسیک و مدرن دسته بندی شده اند.
ویژگی های متد Berklee Jazz Piano. For Piano. Berklee Guide:
متد Berklee Jazz Piano. For Piano. Berklee Guide محتوی مطالبی چون کوردهای ژانر جاز و تکنیک هایی برای کم کردن فشار بر روی نوازنده هنگام نوازندگی، در بسیاری صداسازی ها و مفاهیم، مود ها و مقیاس ها در اشتراک با ژانر جاز ، تمرین تکنیک های جاز برای ذخیره در ماهیچه ها و مطالب دیگری که از این کتاب ، متدی بدیع و نوآورانه به وجود آورده است. 

علاوه بر این شما می توانید هنگام تمرین قطعات به صورت آنلاین از طریق اپلیکیشن عیب ها و صداهای فالش ساز را ببینید و از میزان خطاهای تان با تمرین کردن مداوم تا حد زیادی بکاهید.
ما در آکادمی متد Berklee Jazz Piano. For Piano. Berklee Guide را به بهترین نحو ممکن و از طریق خبره ترین اساتید به شما آموزش خواهیم داد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *