دوره آموزشی متد Berklee Jazz Keyboard Harmony 2nd Edition
متد Berklee Jazz Keyboard Harmony 2nd Edition به نویسندگی سوزانا سیفترنوازندگی شما بر روی کلاویه های کیبورد را تا سطح استادی پیش می برد. Berklee Jazz Keyboard Harmony 2nd Edition از 2 جلد تشکیل شده که یکی خود کتاب اصلی است و بخش دوم را شیت های نت موسیقی تشکیل می دهد. این کتب تمرینی به شما در نوازندگی با یک صدا سازی عالی جاز، کمک می کند. 

در Berklee Jazz Keyboard Harmony 2nd Edition معرفی صفحات نت ارجینال، و استفاده از استراکچر فراتر از نوع معمول در تمریناتتان کمک شایانی خواهد نمود. بوسیله ی فشارهای تکنیکی در دوره های سه گانه ی فراتر از ساختار، شما به راحتی می توانید سازماندهی و معنا بخشی در استفاده بیشتر از ساختارهای پیشرو در نوازندگی پیانو را تجربه کنید.
این متد تمرینات و توضیحاتی که در آغاز هر قطعه به شما داده می شود، به شما در گسترش سطح نوازندگی و ساختن کامل و رنگارنگ برای هر نوع تایپ کوردی، کمک می نماید.

به همراه این کتاب سی دی مخصوص آن نیز به نوازندگان داده می شود ، تا بوسیله ی گوش دادن و تمرین کردن این مسائل بتوانند کوارتت نوازی جاز را به خوبی بفهمند و بیاموزند. برخی از قطعات نیز بر روی اینتر نت و به صورت آنلاین هستند که همگی از طریق سایت انتشارات معتبر “هال لئونارد” قابل دسترسی است.
Berklee Jazz Keyboard Harmony 2nd Edition
از ابتدا و پایین ترین سطوح، مرکز آموزشی پیانو به سبک جاز دانشگاه برکلی در به چاپ رساندن این کتاب به نویسندگان یعنی “سوزانا ریسفر”، از اساتید بزرگ ژانر جاز که در نوازندگی کیبورد متخصص است و از جمله اساتید دانشگاه برکلی نیز به حساب می آید، کمک کردند. 

ویژگی های متد Berklee Jazz Keyboard Harmony 2nd Edition:
در متد Berklee Jazz Keyboard Harmony 2nd Edition. دسترسی آسان نوازندگان برای دانلود قطعات از طریق اینترنت نیز وجود دارد. ضمن اینکه قطعات Berklee Jazz Keyboard Harmony 2nd Edition به صورت بسیار خوبی از طرف نویسنده انتخاب شده اند و اثرات دستچین شده ای از مشاهیر تاریخ موسیقی می باشند و در دو حوزه جاز کلاسیک و مدرن دسته بندی شده اند. علاوه بر این شما می توانید هنگام تمرین قطعات به صورت آنلاین از طریق اپلیکیشن عیب ها و صداهای فالش ساز را ببینید و از میزان خطاهای تان با تمرین کردن مداوم تا حد زیادی بکاهید.
ما در آکادمی متد Berklee Jazz Keyboard Harmony 2nd Edition را به بهترین نحو ممکن و از طریق خبره ترین اساتید به شما آموزش خواهیم داد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *