معرفی کتاب Beginning Jazz Guitar
Beginning Jazz Guitar کتابی که توسط “جودی فیشر” به رشته تحریر در آمده است ، یکی از بهترین کتاب ها در انواع خود برای آغاز اجرای ژانر جاز بر روی گیتار است.
هر کسی با دانشی کم در مورد کورد های موسیقی جاز و اسکیل های گیتار می تواند به سادگی شروع به یادگیری تکنیک های ژانر جاز بر روی گیتار نماید. در این متد که در Beginning Jazz Guitar پرورش یافته است گام هایی مانند ماژور و مینور و آکوردهای ابتدایی ( متد سه گانه) را می آموزد تا به آکوردها و حس های عمیق جاز مثل آلترناتیو و دیگر تکنیک ها برسد.

متد Beginning Jazz Guitar به صورتی طراحی گردیده است که به شما این امکان را می دهد تا در انتهای کتاب با تمرین و ممارست روی قطعات به سطحی بالاتر از یک گیتاریست ابتدایی برسید .
کتاب Beginning Jazz Guitar متد های سنتی و دمده بودن و نامربوط بودن مفاهیم در کتاب های این حوزه را که تا بحال چاپ شده است می شکند و پا را فراتر گذاشته و با متدهای به روز و مدرن نوآموزان را در ژانر جاز با مفاهیم تئوری و عملی عمیق این ژانر آشنا می نماید.

در این متد شما مرحله به مرحله تکنیک ها را فرا می گیرید و در کل Beginning Jazz Guitar یک متد فوق العاده لذت بخش را برای آموزش نوازندگی جاز پیشنهاد می دهد .
ویژگی های Beginning Jazz Guitar :
دسته بندی بی نقص و همراه با سهولت متد موجود در Beginning Jazz Guitar آن را از دیگر انواع خود متمایز می کند علاوه بر این در هر بخش، هارمونی ها از متدها جدا شده اند تا نو آموز گیتار در ژانر جاز از طریق Beginning Jazz Guitar بتواند بهترین و بیشترین بهره را از این سبک ببرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *