متد ۱۰۰ Blues Lessons: Keyboard Lesson Goldmine Series جزو سری کتاب های آموزشی انتشارات “هال لئونارد” به نام مجموعه ی ۱۰۰ درس آبی می باشد. این متد از سری ۱۰۰ درس، دروس طلایی کیبورد نام دارد. نویسندگان این کتاب یعنی “تاد لوری” و ” ذیویذ پرل” در این کتاب بیشترین تلاش را کرده اند تا تعلیمات و دانش خود را در زمینه ی نوازندگی کیبورد ارتقا دهند.
در این سری که مشتمل بر چهار کتاب در ژانر های بلوز، کانتری، جاز و راک می باشد. هر یک از کتاب ها در این سری ۱۰۰ نوع روش برای ایجاد خلق و ساختن فطعات روی کیبورد می باشد.

هر درس شامل بیان جزییات به وسیله انجام تمرینات مختلف می باشد. متد ۱۰۰ Blues Lessons: Keyboard Lesson Goldmine Series تمرین نقش اساس را بازی می کند و هر قطعه باید علاوه بر این که از طریق کتاب با جزئیات تکنیکی اش آشنایی پیدا می کنید، بوسیله تمرین در همان ژانر و با هما روش انگشت گذاری که متد برای آن مشخص نموده است، به انجام چندین باره تمرینات بپردازید تا به اندازه کافی به سبک و سیاق این متد آشنایی پیدا کنید.
: ۱۰۰ Blues Lessons: Keyboard Lesson Goldmine Series ویژگی های متد
متد ۱۰۰ Blues Lessons: Keyboard Lesson Goldmine Series متدی صوتی بر اساس آموزه های ژانر های چهارگانه جاز،بلوز، راک و کانتری می باشد . 

به همین علت نوازنده می تواند به صورت صوتی نیز از خصایص موجود در متد ۱۰۰ Blues Lessons: Keyboard Lesson Goldmine Series بهره مند شود.
نوازنده می تواند با بهره گیری از این روش، از تاکیدات بیانی و راهنمایی های موجود در فایل صوتی استفاده کند . به علاوه او می تواند از دمو های صوتی موجود در این متد بهره برده و تمرینات خود را به بهترین نحو انجام دهد. در متد ۱۰۰ Blues Lessons: Keyboard Lesson Goldmine Series محتوا هایی مانند بلوز ۱۲ بار ، بلوز ۸ بار، بلوز ۱۶ بار، اکنیک های پر کننده دست راست، پترن های دست چپ، استایل نوازندگان بزرگ سبک بلوز، صداسازی با کوردها، و بسیاری تمرینات دیگر است. 

به علت تخصصی بودن ۱۰۰ Blues Lessons: Keyboard Lesson Goldmine Series ، حتما در کلاس های آکادمی شرکت کنید تا به بهترین نحو در این خصوص آموزش ببینید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *