کتاب آوانسیون جز الهام گرفته از آوانسیون باخ ولی برای جز توسط بیل کانلیف نوشته شده است. تمامی آوانسیون توسط نویسنده خلق شده است و بیشتر آن در سبک بی‌باپ می‌باشد. این متد نوازنده را به درک بسیار خوب و واقعی درباره هارمونی‌های خاص که جز بسیار استفاده می‌شوند چالشهای ملودیک و تکنیکی همانند پروگرشنهای متغیر آکورد در گام ، نوازندگی در اوکتاوهای مختلف الگوهای تونیک، آکوردها در غالب‌ها ی چند صدایی پولیفونی و واکینگ بیس در دست چپ می‌رساند.

معرفی دوره آموزشی کتاب Jazz Inventions
کتاب Jazz Inventions “” توسط بیل کان لایف تالیف شده است. این کتاب در مورد ابداعات و خلاقیت های ژانر جاز بحث می کند . بسیاری از پیانیست ها به خوبی روش ابداعی دو قسمتی یوهان سباستین باخ ، از پیانیست های اولیه و اساطیری موسیقی را می شناسند. حالا پیانیست بزرگ دنیای جاز و مولف کتاب Jazz Inventions خلاقیت های خود را که برای فهم نوازندگان ملودی ، و المان های چالش گونه ی تکنیکی بوسیله ی کیبوردیست های جاز می باشد را، در کتاب Jazz Inventions به رشته تحریر در آورده است.

کتاب Jazz Inventions شامل تکنیک های باخ در دو بخش و تغییرات بیرونی آنها ، چگونگی ساختار کورد -تن ها در پیانو ، نوازندگی در اکتاوها ، پترن های تنالیته، کوردهای پشت،تونالیته نوازی، تمرین های جاز روی پیانو و ایجاد باس بوسیله ی دست چپ را ، با ابداعات و خلاقیت های منحصر به فرد خود در کتاب Jazz Inventions منتشر کرده است .
قطعات کوردها به طور مثال ، از نت های پیشرفته، تمارین ابداعی ، و هر نوع خلاقیت دیگری را در کتاب Jazz Inventions و سی دی گنجانده و شما با کتاب Jazz Inventions به صورت ملموسی در خلق و ابداع موسیقی روی پیانو پیشرفت خواهید کرد.
ما در دوره های آکادمی برای کتاب Jazz Inventions این تمارین و نت ها و چگونگی اجرای آنها رابه شما می آموزیم. 

به طور کلی، همیشه یادگیری از طریق اساتید خبره، کمک شایانی در زمینه یادگیری ساز به شما می کند. هدف ما در آکادمی رشد و ارتقای فهم موسیقایی نوازندگان و همچنین سوق دادن آنها به سمت خلاقیت و ابداع های جدید با معطوف شدن بر نوع نوازندگی سازهای مختلف و تاریخچه های آن و معرفی بزرگان آن ساز و ابداعاتشان در طول زمان می باشد .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *